Kalite Yönetim Sistemlerinin bize kazandırdığı Kalite Politikası çerçevesinde faaliyet gösteren üretim bölümlerimiz personeli, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini yerinde ve zamanında karşılayarak iç ve dış memnuniyeti sağlamak için özenle çalışmaktadırlar.

Ham Madde

Müşterilerimize hızlı teslimatta çözüm ortağı olabilmemiz için sac, yuvarlak, rulo,sac değişik kalite ve ebatlarda hammaddelerimizi stokta bulundurmaktayız. Tedarikçilerimizden temin ettiğimiz tüm hammaddelerin bünyemizdeki spektrometre ile kimyasal bileşimi doğrulanmaktadır. Tüm ölçüsel ve kimyasal testlerden geçen hammaddelerin izlenebilirliği barkod sistemi ile sağlanmaktadır.

Kalıphane

Presleme işlemi için kullanmış olduğumuz kalıpları kendi bünyemizde bu sektördeki yıllardan beri gelen tecrübemiz ve bilgi birikimimizi harmanlayarak yapıyoruz.Kalıphane bölümümüzün bünyesinde bulunan Universal frezeler, torna tezgahları ve yetkin personelimizle bilindiği gibi ürün kalitesini doğrudan etkileyen kalıplarımızın tasarımlarını,ömür tayinlerini,bakımlarını büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz.

Preshane

Fabrikamızın preshane bölümünde bulunan 1 ton ile 325 ton arasında değişen kapasitelere sahip preslerimizin desteği ve yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle müşterilerimize pres imalatının üstünlüklerini sunuyoruz.

Diş Çekme

Matkaplarımız ile müşterilerimizin özel isteği doğrultusunda diş çekme, ovalama yapılabilmektedir.

Kaynakhane

Kaynak prosesi ISO 3834-2 standardına uygun yapılmaktadır. Fabrikada yapılan kaynaklı imalat üretimi için istenen kalite şartlarını ve belirtilen kalitede üretim yapacak imalatçının kaynak kabiliyetini tespit için tüm kaynakçılarımızın Kaynakçı Yeterlilik Belgesine sahiptir.

Talaşlı İmalat

Genç Rondela üretmiş olduğu ürün grupları için yeni teknolojiyle donatılmış bir talaşlı üretim hattına sahiptir.Bünyesinde bulunan talaşlı imalat bölümünde değişik modellerde Cnc torna tezgahları, C eksen Cnc torna tezgahları , çok eksenli cnc torna tezgahları ayrıca özel puntasız Cnc taşlama tezgahı bulunmaktadır..Seçkin bölüm kadrosu ve güçlü makine parkuru ile müşteri isteklerine eksiksiz cevap verilebilmektedir

CNC Testere

CNC makinelerde işlenecek olan tüm yuvarlak hammaddeler istenilen ebatlarda CNC testerede hassas ve hızlı kesilmektedir.

İşleme Merkezi

CNC 4 eksenli Dik İşleme Merkezi ile kalıplarımızı kendi bünyemizde işleyebilmekteyiz.

CNC Taşlama

Fabrikamız bünyesindeki çift diskli taşlama makinesi ile parçaları dik konumda mikron hassasiyetinde taşlama yapılabilmekteyiz. Makinemiz dünyada taşlama konusunda uzman olan Thielen Haus firmasının microfinish modeli olup Siemens yazılımına sahiptir. Türkiye’de ve Dünyada sayılı fabrikada bulunmaktadır.

Çapak Alma

Müşterilerimizin özel isteklerine cevap verebilmek ve ürünün kalitesini artırmak için ürünlerimize çapak alma adını verdiğimiz prosesi uygulamaktayız. Bu bölümde bulunan vibrasyon ve santrifüj makineleri ile yüzey işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kaplama

İstekleri eksiksiz karşılayabilme.

Kendi bünyemizde bulunan çinko kaplama tesisimizde müşterilerimizin çinko kaplama isteklerini eksiksiz karşılayabilmekteyiz.Bilindiği gibi özel bir proses olan kaplama prosesinin gerekliliklerinin bilincinde olmakla beraber sürekli kendi bünyemizde yapmış olduğumuz analizlerle bu prosesimizin kararlığının devamını sağlıyoruz.

Sıcak Daldırma Galvaniz

Çinko Kaplama

Fosfat Kaplama

Paketleme

Hammadde ve mamül stoğumuzla müşterilerimize sevkiyatlarımızda “just in time” olanağı sağlamaktayız. Üretilen parçalara istendiği takdirde markalama ve koruyucu paketleme yöntemleri uygulamaktayız

Lojistik

Müşterilerimize hızlı teslimatta çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Müşteriye özel depolama yaparak müşteri memnuniyetini sağlamakta , ürünler istenilen tarihte istenilen lokasyonda olabilmektedir.