We Fasten Continents

Hakkımızda

Üretim teknolojileri ile konusunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan GENÇ RONDELA, otomotiv, inşaat, beyaz eşya, makine inşa ve ağır sanayi alanlarındaki büyük şirketlerin yedek parça ihtiyacını karşılamaktadır.

Dursun GENÇ tarafından 1976’da Bayrampaşa’da kurulan şirketimiz İstanbul-Tuzla’da 10.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Hakkımızda

İhracat

Başta Almanya olmak üzere, Fransa, Polonya, Hollanda, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Avusturya, İsviçre gibi pek çok Avrupa ülkesine ve ABD’ye üretiminin %95 ini ihraç etmektedir. Sektörde ihracat yapan firmalar içerisinde ilk sıralarda yer alan GENÇ Rondela’nın üretim portföyü, müşterilerden gelen teknik resimlere göre üretilen özel parçalar, uluslararası geçerli standartlara uygun pullar, talaşlı ve pres imalat bağlantı parçaları ve kaynak parçalarıdır.

Kalite & İnovasyon

Üretimlerini IATF 16949 standartlarına uygun olarak gerçekleştiren firmamızın titiz kalite anlayışında; imalatta sıfır hata, uygun fiyat, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Vizyonumuz; özel bağlantı elemanları üretiminde ve ihracatında Türkiye’de lider olmak ve uluslar arası pazarda mevcut olan güçlü konumumuzu daha da ileriye taşımaktır.

Deneyimli ve konusunda uzman kadromuzla bağlantı elemanları sektöründe tüm isteklerinizi tespit ederek ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

0
yıl
Deneyim
0
+
İhracat Yapılan Ülke
0
+
Personel